Авторитетний аналітик і інсайдер Мін Чи-Куо опублікував звіт, в якому розповів про актуальні і перспективних продажах новітніх смартфонів Apple серії iPhone 12, а також інших пристроях компанії. Експерт зазначив, що користувачі мало цікавляться найбільш компактним iPhone 12 mini, але на сумарні продажі це не впливає.

За словами Мін Чі-Куо, незважаючи на більш низький попит на iPhone 12 і iPhone 12 mini, темпи продажів компенсуються підвищеним інтересом покупців до моделей iPhone 12 Pro і Pro Max. При цьому він зазначив, що подібна динаміка збережеться аж до другої половини 2021 року.

Також аналітик заявив, що попит на новий iPad Air перевершив початкові прогнози, а інформація про плани Apple випустити планшет з mini LED дисплеєм і підтримкою мереж п’ятого покоління ще більше посприяє зростанню продажів цієї серії пристроїв.

Одночасно зі смартфонами і планшетами хорошим попитом користуються розумні годинники Apple Watch Series 6 і Watch SE, а також новітні комп’ютери і ноутбуки на базі платформи Apple Silicon M1. У той же час очікується незначне зниження поставок гарнітур AirPods на рівні 5% – 10%. Причин тому кілька: обмежений обсяг компонентів, вибір Apple в якості пріоритетного продукту iPhone 12 і очікування компанії реалізувати достатню кількість аксесуарів за рахунок відсутності комплектної гарнітури в новій лінійці смартфонів.

На думку Мін Чи-Куо, Apple продовжує працювати над новими навушниками AirPods 3, але їх реліз може бути відкладений на другу половину 2021 року.

Читайте також  Новий флагман realme на топовому процесорі показали на «шпигунських» знімках

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут