Виробники смартфонів стали все частіше випускати моделі, оснащені дисплеями з підвищеною частотою оновлення. На ринку вже встановилися певні стандарти для екранів мобільних пристроїв: 90, 120 і навіть 144 Гц. Однак, за даними інсайдерів, наступний флагман Motorola отримає відрізняється від звичних рішень екран з більш «екзотичними» характеристиками.

Як правило, вибір на користь певної частоти оновлення невипадковий і має кратність числа 24 або 30 для згладжування контенту з пропорційним кількістю кадрів в секунду. Проте згідно зі звітом мережевих інформаторів, для своєї майбутньої новинки бренд Motorola вибрав 105-Герцева дисплей. З чим пов’язано таке рішення, не повідомляється – не виключено, що мова про максимально допустимому значенні, при цьому гаджет зможе динамічно змінювати цей показник.

Ще не анонсованої моделі з кодовою назвою Motorola Nio приписують 6,7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2520х1080 пікселів, акумулятор ємністю 5000 мАг і підтримку функції «звуковий фокусування», яка передбачає калібрування мікрофонів в залежності від джерела звуку при аудіозаписи. Очікується, що апарат отримає процесор Snapdragon 865, 8/128 ГБ пам’яті і потрійну основну камеру (64 + 16 + 2 Мп), а також подвійний селф-модуль з датчиками на 16 і 8 мегапікселів. Анонс новинки очікується в першій половині 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут