Нові рядки коду, виявлені в останній бета-версії MIUI 12, вказують на те, що в старшій версії Xiaomi Mi 11 Pro можуть бути реалізовані серйозні поліпшення дисплея.

Раніше користувач форуму XDA Developers під ніком kacskrz виявив згадки кількох нових функцій дисплея в бета-версії MIUI 12. До них відносяться MEMC, перетворення SDR в HDR і розумне масштабування з використанням штучного інтелекту. Тепер той самий спеціаліст знайшов нові рядки в додатку «Налаштування» останньої версії MIUI 12 на базі Android 11, які вказують на підтримку роздільної здатності QHD + (3200 х 1440 пікселів).

Там же йдеться мова про те, що дисплей при такому дозволі споживає більше енергії. В налаштуваннях буде і перемикач, який автоматично переводить дисплей на роздільну здатність 2400 х 1080 пікселів для економії енергії. Оскільки жоден з існуючих пристроїв Xiaomi не підтримує роздільну здатність 3200 х 1440 пікселів, цей параметр, швидше за все, з’явиться в Xiaomi Mi 11 Pro. Також очікується, що екран Xiaomi Mi 11 Pro буде підтримувати частоту оновлення зображення 120 Гц.

Читайте також  Від 690 до 800 доларів. Названа вартість всіх версій Xiaomi Mi 11

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут