Згідно з останніми повідомленнями джерел з ланцюжка поставок, Apple випустить перший смартфон iPhone з флеш-пам’яттю об’ємом 1 ТБ вже в наступному році. Перший смартфон компанії з рекордним обсягом пам’яті також буде оснащений гнучким екраном.

Джерела додають, що в наступному році Apple випустить дуже обмежену партію складаних смартфонів iPhone. Причин дві: по-перше, компанія Apple хоче проаналізувати попит на такий пристрій, а по-друге, якісних гнучких екранів у виробників буде досить небагато навіть в наступному році.

Раніше повідомлялося, що Apple попросила відповідних партнерів по ланцюжку поставок відправити і протестувати деталі і компоненти необхідні для мобільного телефону зі складаним екраном. Тестування повинне допомогти визначитися з вибором дисплеїв – OLED або Micro-LED. Повідомляється також, що компанія Apple дала завдання Foxconn перевірити пристрій, а точніше його гнучкий екран і шарнірну частину, на міцність за допомогою більш 100 000 тестів на відкриття і закриття. Також очікується, що стартова ціна пристрою складе 1500 доларів, при цьому він отримає 8 ГБ оперативної пам’яті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут