Минулого місяця стало відомо, що Xiami робить смартфон, схожий на Samsung Galaxy Fold. Тепер же з’явилася інформація про іншу модель, яка позбавлена ​​отворів для фронтальної камери. 25 вересня 2020 року компанія Xiaomi Mobile Software зареєструвала патент, який був опублікований тільки 20 листопада. Це складаний смартфон, який можна розкласти до розмірів невеликого планшета. Зовнішній екран має досить широкі рамки, над ним розташовано отвори для розмовного динаміка.

Усередині ж розташовується великий гнучкий екран з відносно вузькими рамками без отворів для камери. В даному випадку використовується висувна камера, яку можна використовувати в відкритому і складеному стані смартфона.

У висувному модулі розташовані дві камери, ще три камери знаходяться в основному блоці на задній панелі. Нажаль, про характеристики цієї камери нічого не відомо. На правій стороні пристрою є кнопки регулювання гучності, а також кнопка включення смартфона. Слот для SIM-карти знаходиться з лівого боку. Крім того, знизу знаходяться роз’єм USB-C і динамік. Такого смартфона немає ні в кого. Поки невідомо, коли Xiaomi представить свій складаний смартфон. Довгий час ходили чутки, що це станеться до кінця року. Однак тепер він очікується в 2021 році.

Читайте також  Стала відома вартість трьох версій флагмана Xiaomi Mi 11

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут