В мережу потрапили дані про те, що китайська корпорація Xiaomi побачила сенс в тому, щоб піти на абсолютно несподіваний крок, а саме – випустити нову прошивку для своїх фірмових смартфонів.

Новітнє програмне забезпечення називається MIUI 13, а його реліз відбудеться вже в недалекому майбутньому, тобто чекати цього самого моменту виразно так чи інакше довго не доведеться. За офіційними даними з форуму MIUI, де публікуються достовірні дані, в даний час створення нової ОС для телефонів китайського бренду ведеться повним ходом, а процес розробки цієї платформи близький до завершення, тому співробітники з відділу тестування ПО вже щосили тестують це програмне забезпечення.

У другому кварталі 2021 року, тобто вже навесні наступного року, прошивка MIUI 13 стане доступна в стабільному остаточному вигляді для смартфонів компанії Xiaomi, а також для продукції дочірніх брендів Redmi і Poco. Користувачі можуть розраховувати на посилену систему захисту, на розширені функціональні можливості, на збільшене швидкодія, а також на ряд інших нововведень, серед яких звичайно ж будуть як нові функції, так і покращений зовнішній вигляд, тобто інтерфейс. 

Бета-версії нової ОС для телефонів китайського бренду можуть вийти вже на початку наступного року, тобто за кілька місяців до виходу стабільних остаточних білдів для телефонів простих користувачів.

Нова операційна система, за попередніми даними, вийде для більш ніж 45 моделей смартфонів Xiaomi, проте повний перелік таких поки що не розкривається, тому зараз не можна точно однозначно сказати, коли саме конкретно користувачам стане доступна новітня і сучасна на ринку прошивка. 

Головне враховувати, що в разі далеко не з усіма моделями смартфонів основою даної прошивки виявиться саме Android 11. У випадку з деякими застарілими телефонами в якості основи прошивки буде використовуватися більш стара ОС від Google, аж до Android 9 Pie, тому власникам сильно застарілих моделей телефонів не варто розраховувати на те, що стане можливим користуватися новітнім програмним забезпеченням, адже таке для цих моделей просто навіть і не вийде.

Читайте також  Розкрито один із секретів iPhone 13

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут