Авторитетний аналітик Деніел Айвз (Daniel Ives) з Wedbush впевнений, що смартфони модельного ряду iPhone 12 чекає величезний успіх. За його словами, нові смартфони від Apple виявляться найпопулярнішими айфона з часів суперхіта iPhone 6.

До таких висновків пан Айвз прийшов на основі вивчення попиту на ринках США і Китаю. Настільки високого інтересу експерти не спостерігали з 2014 року, коли був випущений iPhone 6. Айвз впевнений, що вже в найближчому майбутньому купертіновци поставлять на ринок близько 80-90 мільйонів iPhone 12.

Також повідомляється, що обсяг замовлень і кількість iPhone 12, проданих в перші дні, приблизно в два рази більше, ніж було в минулому році з iPhone 11.

Читайте також  Apple розробляє смартфон з 8 ГБ оперативної та 1 ТБ флеш-пам’яті: вперше в такій конфігурації буде представлено складаний iPhone

Нарешті, аналітики стверджують, що близько 350 мільйонів користувачів старих Айфон захочуть оновитися до однієї з моделей iPhone 12.

Бестселером стане простою 6,1-дюймовий iPhone 12 . Але в Wedbush також відзначають величезний інтерес до преміальних iPhone 12 Pro і 12 Pro Макс .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут