Компанія Google оголосила про велике оновлення фірмового Android-додатки Messages, який заміняє традиційний засіб відправки SMS. Крім розширення географії присутності, месенджер отримає ще одне важливе нововведення – функцію наскрізного шифрування повідомлень для забезпечення конфіденційності листування.

Згідно з офіційним блогу Google, підтримка протоколу RCS для обміну повідомленнями тепер доступна користувачам додатки практично по всьому світу – хоча в Україні, Росії, Китаї та деяких інших країнах сервіс поки не працює. Компанія також заявила про початок бета-тестування функції шифрування для всіх сумісних Android-пристроїв – приєднатися до нього можуть всі бажаючі, які пройшли процедуру реєстрації .

Представники Google також відзначили, що для коректної роботи алгоритму обидва учасники бесіди повинні виконати кілька умов: встановити останню бета-версію Google Messages, активувати шифрування в налаштуваннях програми і використовувати мережу Wi-Fi для спілкування за допомогою RCS. Детальніше ознайомитися з особливостями протоколу можна на сайті компанії.

Читайте також  Samsung все ж випустить Galaxy Note 21

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут