Ви є власником смартфона Xiaomi, але до цих пір не отримали нову прошивку на базі MIUI 12? В цьому немає нічого дивного, адже система розсилки оновлень у китайського виробника працює дивно. Наприклад, один з найпопулярніших і продаваних телефонів 2020 року – Redmi Note 9 Pro залишається без MIUI 12 незважаючи на статус і логіку. При цьому такий старий апарат як Mi 8 Lite оновився ще в серпні.

Мало того, Xiaomi ніде толком не афішує назви смартфонів, які можуть претендувати на найостаннішу версію прошивки. Сьогодні ми виправимо цю несправедливість. Перед вами 69 актуальних телефонів китайського виробника, які точно отримають оновлення до кінця року. Відзначимо, що всі вони отримають MIUI 12 до кінця поточного місяця, але це буде тільки китайська версія.

Читайте також  Xiaomi "незабаром" випустить прошивку MIUI 13

Що до більш точних термінів виходу міжнародної версії, то покупцям деяких смартфонів (Redmi K30 Pro, Mi CC9 Pro та інших) доведеться задовольнятися міжнародної глобалкою, адже вони випущені виключно для китайського ринку. Велика частина термінів представлена ​​в таблицях. Якщо вони не вказані, MIUI 12 запланована не раніше грудня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут