За останніми даними, компанія Sony працює над телефоном, який буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 690. Імовірно, мова йде про Sony Xperia 10 III. Раніше повідомлялося, що компанія скасувала Xperia 10 II Plus, який був побудований на базі SoC Snapdragon 720, щоб зайнятися 5G-смартфонами. Інсайдери знайшли докази, що Sony готує два смартфона, включаючи модель на Snapdragon 690 і флагманський пристрій, оснащений процесором Snapdragon 875. Швидше за все, це Sony Xperia 1 III, який також повинен отримати покращений екран і камеру.

Що стосується Xperia 10 III, то чіпсет Snapdragon 690 трохи поступається 750G. Він має два великих ядра Cortex-A77 і шість маленьких ядер Cortex-A55, а також графічний процесор Adreno 619L з підтримкою дисплеїв з роздільною здатністю 1080p+ при частоті 120 Гц. Його модем X51 підтримує швидкість до 2,5 Гбіт / с.

Інсайдер, який роздобув інформацію, стверджує, що Sony також розробляє смартфон на базі Helio P35, імовірно, Xperia L5. Він також додає, що Sony нарешті відмовиться від консервативного підходу з потрійною камерою і додасть в Xperia 1 III «більше чотирьох камер». Якщо Sony буде дотримуватися раніше обраного графіка, то презентація Xperia 1 III, Xperia 10 III і Xperia L5 може відбутися в кінці лютого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут