Хоча зовсім недавно vivo випустила оновлену версію фірмового призначеного для користувача інтерфейсу FuntouchOS 11, адаптованого під Android 11, сьогодні в Китаї відбулася презентація фірмової програмної оболонки OriginOS. Компанія кардинально перемалювала весь інтерфейс і додала безліч корисних функцій.

OriginOS помітно відрізняється від усіх існуючих варіацій Android від інших виробників. Багато уваги vivo приділяє віджетам, які зовні частково нагадують такі в iOS 14. Крім того, іконки багатьох встановлених додатків динамічно змінюються. Так, значок погоди буде відображати безпосередньо поточну погоду в режимі реального часу. Пропущені дзвінки, текстові повідомлення, файли і замітки на пристрої також будуть впливати на зовнішній вигляд системи.

Розробники vivo також переробили навігацію по системі, пропонуючи цілих 26 різних комбінацій жестів і інших способів управління, дозволяючи користувачеві підібрати найзручніший і оптимальний для себе варіант. Це можуть бути різні наекранной кнопки, жести і т.і.

Крім візуальних змін в OriginOS було виконано багато роботи «під капотом». Була підвищена плавність інтерфейсу системи і додана технологія оптимізації пам’яті Multi-Turbo 5.0. Розробники vivo запевняють, що за рахунок інтеграції ОЗП і ПЗП частина невикористаної вбудованої пам’яті виконує роль оперативної. Так, на пристроях з фізичними 8 ГБ оперативної пам’яті за фактом виходить 11 ГБ ОЗП, а на смартфонах з 12 ГБ – 15 ГБ. Крім того, додатки більш ефективно використовується внутрішнє сховище, а за рахунок попереднього завантаження їх запуск прискорюється на 40%.

Терміни релізу OriginOS і підтримувані пристрої поки не оголошені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут