У 2021 році Samsung випустить сім флагманських смартфонів. Про це в Twitter розповів відомий мережевий інсайдер Макс Вейнбах (Max Weinbach).

Вейнбах зазначив, що йому стало відомо про сім топових пристроях корейської компанії, вихід яких запланований на 2021 рік. Чотири апарату зі списку отримають класичний форм-фактор, це будуть смартфони серії Galaxy S, нове покоління яких зазвичай з’являється в першій половині року. До них відносяться Galaxy S21 FE, S21, S21 +, S21 Ultra.

Три пристрої з розкритого списку Вейнбаха матимуть складаний корпус і дисплей. Інсайдер очікує, що Samsung випустить дорогі розкладні девайси Galaxy Z Fold 3 і Z Flip 3, а також орієнтований на широку аудиторію апарат Galaxy Z Fold Fan Edition. Зазначені смартфони будуть мати підтримку фірмового стилуса S-Pen.

Інший відомий інсайдер – Ice Universe – припустив, що корейська корпорація вбила лінійку флагманів Galaxy Note. Припущення фахівця засновані на тому факті, що в списку розробляються компанією девайсів немає смартфонів серії Note21, які повинні замінити собою девайси представленої в серпні лінійки Note20.

У жовтні мережеві інсайдери розсекретили смартфон Samsung, який має основну камеру з п’ятьма об’єктивами. Фахівці вважають, що розкритим апаратом є Galaxy S21 Ultra, реліз якого відбудеться в січні-лютому 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут