Уже кілька місяців мережеві інформатори періодично відзначають, що в перспективі Samsung планує відмовитися від виробництва серії смартфонів Galaxy Note. Офіційного підтвердження цьому поки немає, але черговий звіт інсайдерів вказує на появу в Galaxy S21 важливу особливість, яка раніше була доступна виключно власникам іншої фірмової лінійки Android-пристроїв.

За запевненням авторитетного інформатора Ice Universe, Galaxy S21 отримає підтримку електронного пера S Pen – раніше похвалитися такою функцією могли виключно моделі окремого сімейства гаджетів бренду.

Трохи пізніше інсайдер під ніком MaxJmb заявив, що на відміну від пристроїв серії Note, в Galaxy S21 стилус буде позиціонуватися як додатковий аксесуар, і для нього не буде передбачено спеціального слота. Купувати його користувачам доведеться окремо, а кріпитися він буде зовні, швидше за все, за допомогою магнітів.

Не виключають мережеві інформатори і планів Samsung додати підтримку стилуса в третьому поколінні гнучкого смартфона Galaxy Z Fold. Наявність відразу двох моделей з електронним пером імовірно дозволить Samsung відмовитися від лінійки Note – втім, така версія ще не підтверджена самим виробником.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут