З моменту випуску модельного ряду iPhone 12 у багатьох власників новинок виникли проблеми з додатком «Повідомлення». Його користувачі не бачать SMS від друзів, а також пропускають текстові повідомлення в групових чатах і про надходження нових.

Поки неясно, чи пов’язана ця проблема конкретно з модельним рядом iPhone 12 або вона зачіпає більш широкий ряд пристроїв під управлінням операційних систем iOS 14.1 і 14.2, але більшість скарг надходить від власників серії смартфонів цього року.

Читачі сайту Macrummors, які зіткнулися з новою проблемою, розповідають, що не отримують SMS-повідомлень, відправлених з Android-пристроїв. Також повідомляється, що більшість користувачів не отримує текстові повідомлення в групових чатах, де присутні власники пристроїв на операційній системі від Google.

Також є окремі скарги на отримання повідомлень без повідомлень. Ця проблема виникла ще до виходу модельного ряду iPhone 12 і iOS 14. Деякі користувачі повідомляють, що їм з цією ситуацією допоміг скидання налаштувань мережі. Це можна зробити в «Налаштування»> «Основні»> «Скидання»> «Скинути настройки мережі». Варто відзначити, що не всім це рішення допомагає.

Швидше за все, це програмна проблема, яку повинні усунути оператори зв’язку за допомогою оновлення прошивки, або це повинна вирішити Apple в наступних версіях операційної системи iOS. Помилки виникають на iOS 14.1 і 14.2, повідомлень про аналогічні труднощів від тестерів першої бети iOS 14.3 поки не надходило. А ви стикалися з чимось подібним? Напишіть нам в коментарях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут