При перевірці на міцність бюджетний Pixel 4a показав себе з кращого боку. Тепер же блогер Зак Нельсон з YouTube-каналу JerryRigEverything перейшов до другого етапу «знайомства» зі смартфоном, повністю розібравши його і вивчивши в деталях зсередини. 

На відміну від ситуації з більшістю сучасних смартфонів, розбирання Pixel 4a починається не з видалення задньої кришки, а з дисплея. Для цього панель потрібно розігріти і потім за допомогою спеціальних інструментів акуратно відклеїти від основної частини корпусу. Зробити це без пошкодження скла або дисплея вкрай складно. Після цього всю електроніку просто дістати з пластикового корпусу, але потрібно не забути попередньо вилучити слот для SIM-карти і не поспішати, адже ззаду є шлейф, що йде до сканера відбитків пальців і спалаху. 

На жаль, але Google не передбачила зручної і простої заміни акумулятора, просто «посадивши» його на клей. Тому при добуванні є ймовірність пошкодити його. Втім, вже пізніше блогер зауважив, що зі зворотного боку корпусу все ж є спеціальні стрічки: можна було витягти батарею, потягнувши за них. За його словами, це зовсім не інтуїтивно, і здогадатися складно, якщо не знати заздалегідь. Динамік смартфона прикритий спеціальною мембраною, але це вся захист від води, що є присутнім в Pixel 4a. 

В кінці блогер постарався зібрати смартфон назад, але екран під час розбирання все ж був пошкоджений, так що користуватися пристроєм більше не вийде.

Читайте також  Найбільше нововведення Android 12. Перша інформація про Project Mainline

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут