При перевірці на міцність бюджетний Pixel 4a показав себе з кращого боку. Тепер же блогер Зак Нельсон з YouTube-каналу JerryRigEverything перейшов до другого етапу «знайомства» зі смартфоном, повністю розібравши його і вивчивши в деталях зсередини. 

На відміну від ситуації з більшістю сучасних смартфонів, розбирання Pixel 4a починається не з видалення задньої кришки, а з дисплея. Для цього панель потрібно розігріти і потім за допомогою спеціальних інструментів акуратно відклеїти від основної частини корпусу. Зробити це без пошкодження скла або дисплея вкрай складно. Після цього всю електроніку просто дістати з пластикового корпусу, але потрібно не забути попередньо вилучити слот для SIM-карти і не поспішати, адже ззаду є шлейф, що йде до сканера відбитків пальців і спалаху. 

На жаль, але Google не передбачила зручної і простої заміни акумулятора, просто «посадивши» його на клей. Тому при добуванні є ймовірність пошкодити його. Втім, вже пізніше блогер зауважив, що зі зворотного боку корпусу все ж є спеціальні стрічки: можна було витягти батарею, потягнувши за них. За його словами, це зовсім не інтуїтивно, і здогадатися складно, якщо не знати заздалегідь. Динамік смартфона прикритий спеціальною мембраною, але це вся захист від води, що є присутнім в Pixel 4a. 

В кінці блогер постарався зібрати смартфон назад, але екран під час розбирання все ж був пошкоджений, так що користуватися пристроєм більше не вийде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут