Бренд Samsung запатентував смартфон з дисплеєм, що повністю покриває корпус пристрою. Про це повідомляє нідерландське видання LetsGoDigital.»

Відповідний патент був поданий в липні 2020 року, проте на нього звернули увагу лише в середині листопада. Судячи з рендерського зображення, створеного на основі креслень, апарат буде складатися з двох рухомих панелей і мати конструкцію слайдера. У складеному стані основна камера смартфона і розмовний мікрофон приховані передньою панеллю.

Відмінною особливістю концептуального апарату є екран, який займає всю поверхню корпусу. Журналісти пояснили, що гнучкий «нескінченний» дисплей немов облягає смартфон – таким чином, винайдений Samsung пристрій має по одному екрану з кожного боку. Автори уточнили, що ґаджет отримав складну конструкцію – для збереження матриці дисплею апарат має скляну оболонку.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

За задумом інженерів, користувач може споживати контент, що відображається на смартфоні, тримаючи девайс будь-якою стороною – лицьовою або задньою». В описі патенту говориться, що розширений на задню панель дисплей може відображати додаткову довідкову інформацію, начебто поточного часу, рівня заряду акумулятора, показників активності користувача.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут