Представлені в цьому році смартфони Apple, на відміну від ряду флагманів інших брендів, не отримали дисплеїв з підвищеною частотою оновлення. За даними галузевого аналітика Мін-Чі Куо, прогнози якого щодо нових iPhone нерідко збуваються, в наступному році вендор виправить цю ситуацію. Втім, як стверджує інший авторитетний інсайдер, трендовий екран отримають не всі покупці гаджетів зразка 2021-го.

Моделі iPhone 12 Mini і 12 Max з діагоналлю 5,4 і 6,7 дюйма оснащені гнучкими OLED-дисплеями виробництва Samsung і сенсорними модулями Y-Octa. У той же час 6,1-дюймові смартфони лінійки оснащені екранами LG, які мають додатковий сенсорний шар, що знижує витрати на їх виробництво.

За даними мережевих інформаторів, в наступному році велике замовлення на екрани для новинок отримає саме LG, яка поставить модулі на основі низькотемпературного полікристалічного оксиду (LTPO) з підтримкою адаптивної частоти оновлення. При цьому авторитетний інсайдер Росс Янг стверджує, що з урахуванням більш високої вартості дисплея ProMotion, виготовленого за технологією LTPO, «розігнаними» до 120 Гц матрицями обзаведуться тільки Pro-версії iPhone 13. Базові ж моделі, як і в цьому році, отримають стандартні 60 -герцовие екрани.

Ще однією перевагою LTPO-новинок джерела називають низьке енергоспоживання. Очікується, що перехід на цю технологію дозволить Apple збільшити автономність смартфонів з підтримкою мереж 5G, яка в цьому році стала проблемою для деяких новинок бренду.

Читайте також  Журналісти назвали реальну швидкість зарядки 120-Вт Xiaomi Mi 10 Ultra

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут