Розробники популярного бенчмарка AnTuTu опублікували черговий рейтинг. Цього разу це найпопулярніші пристрої Apple, що працюють під управлінням iOS. Рейтинг був складений на підставі користувацьких відгуків і оцінок за підсумками жовтня цього року.

До цього списку не входять смартфони iPhone 12 і iPhone 12 Pro. Флагманська лінійка смартфонів Apple була представлена ​​13 жовтня і надійшла в продаж 23 жовтня. Разрабочтікі з AnTuTu прийняли рішення не включати iPhone 12 і iPhone 12 Pro в жовтневий рейтинг, так як призначена для користувача база нових смартфонів поки є досить малою в порівнянні з кількістю власників раніше випущених пристроїв.

12,9-дюймовий iPad Pro займає перше місце з рейтингом задоволеності користувачів 99,48%. Смартфон iPhone SE посів друге місце з результатом 98,07%. Третє місце дісталося планшету iPad Pro (9,7 дюйма), а 10,5-дюймовий iPad Pro 2 виявився на четвертій позиції.

Ще одним iPhone, який зміг потрапити в п’ятірку лідерів, став 5-річний iPhone 6S Plus з рейтингом 97,25%. Слідом ідуть iPhone 6S, iPad 5, iPad Pro 2 (12,9 дюйма), iPhone 7 і iPad Pro 4 (12,9 дюйма).

Читайте також  Користувачі масово скаржаться на проблеми з автономністю iPhone 12

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут