Після численних скарг покупців флагманського смартфона Google Pixel 5 на появу зазору між дисплеєм і корпусом пристрою, Google нарешті офіційно прокоментувала ситуацію. Представники компанії назвали таку конструкційну особливість смартфона «нормальною».

Як стверджує Google, інженери компанії детально вивчили проблему, що склалася і звірили заводські дані контролю якості. В результаті вердикт компанії грунтується на тому, що наявність зазору між корпусом і дисплеєм допустимо. При цьому експерти Google відзначили, що поява зазору ніяк не впливає на рейтинг водозащіщённості смартфона IP68.

Проте компанія готова працювати з покупцями в індивідуальному порядку для вирішення виниклих проблем, маючи на увазі варіант заміни дефектних гаджетів. Також в Google запевнили, що у деяких Pixel 5 незначний зазор між дисплеєм і корпусом візуально помітний «з коробки», а не з’являється в ході експлуатації, що цілком допустимо. Із заявою користувачів, що вказують на відчутне відшарування в області фронтальної камери, компанія не згодна.

Нарешті, Google нагадала, що крім використання клею для кріплення дисплея, в конструкції Pixel 5 передбачені механічні кліпси, що запобігають випадання екрану.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут