Слідом за зображеннями майбутнього смартфона Samsung Galaxy S21 в чохлі в мережі з’явилися зображення Samsung Galaxy S21 Plus, який знаходиться в прозорому силіконовому чохлі. Інсайдер, який опублікував зображення, має хороший послужний список. Опубліковані ним матеріали в більшості випадків підтверджуються. 

Виробники чохлів отримують інформацію про фінальний дизайн новинок до анонса, щоб встигнути підготувати достатню кількість аксесуарів до моменту появи смартфонів у продажу.

Цього разу зображення Samsung Galaxy S21 Plus демонструють додатковий четвертий датчик зображення в основній камері, який розташований трохи дивно. У стандартному Samsung Galaxy S21 очікується камера з трьома датчиками зображення. При цьому світлодіодний спалах винесена з блоку камери, для неї передбачено окреме отвір в чохлі.

На правій частині корпусу Samsung Galaxy S21 Plus повинна розташовуватися кнопки включення і регулювання гучності смартфона, знизу знаходяться решітка динаміка і роз’єм USB-C. Фронтальна камера смартфона повинна бути врізана в центральну верхню частину екрана.

Сьогодні вранці ми публікували якісні зображення Samsung Galaxy S21 Ultra в п’яти кольорах. Анонс лінійки, імовірно, відбудеться вже в січні.

Читайте також  Показані якісні зображення наступного незвичайного гнучкого смартфона Samsung

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут