Джерелом наведених нижче відомостей стали співробітники Xiaomi і Redmi, які поділилися почутою інформацією в спеціалізованих спільнотах і на тематичних форумах. Нам відомо що MIUI 13 отримає масу відомостей. 

Ймовірна дата офіційного представлення тринадцятої версії MIUI – 05-07 листопада. Церемонія повинна відбутися в рамках форуму Mi Developer Conference. Учасники конференції обговорюватимуть «Технології для життя». Крім того, делегати торкнуться питань створення рішень для полегшення боротьби з COVID-19 (про які саме програми та сервіси йде мова, автори «зливу» не уточнили). В процесі обговорення головної тематики розробники, нібито, представлять MIUI 13.

Новина номер два – список одержувачів перспективної прошивки. За результатами аналізу декількох джерел виходить, що нова «операційка» прилетить більше ніж на чотири десятки смартфонів: на всі телефони Redmi Note восьмою і дев’ятою серії, на основні апарати Росо, на Redmi модельного ряду К20 / К30 і інші. Повний перелік пристроїв-одержувачів представлений нижче.

Відомостей про можливості MIUI 13 як і раніше вкрай мало. Один з останніх чуток – поширення прошивки на платній основі. Інші відомості зібрані в цьому матеріалі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут