Експерт розповів про правила використання швидкої зарядки для сучасних смартфонів. Згідно твердженням фахівців, гаджети мають літійіонні акумулятори великої потужності з функцією Quick Charge, що забезпечують наявність повної батареї за лічені хвилини.

Як стало відомо TechnoPortal , розробники задумали створення швидкої зарядки як максимально безпечною для акумулятора, смартфона і користувача. Однак на практиці це виявилося не так просто. Швидкій зарядці притаманний великий нагрів, який негативно впливає на пристрій.

«Коли людина заряджає смартфон відбуваються короткі цикли і більший нагрів, що зношує акумулятор. В ході дослідження вчені прийшли до висновку, що зарядка на 40 ват зменшує потужність батареї на 30% за той час, поки зарядка 15 ват знизила б ємність на 10% », – повідомили фахівці.

Для компенсації неминучих втрат розробники пропонують дотримуватися алгоритму, розділеного на дві стадії. Перша має на увазі отримання смартфоном максимальної потужності за мінімальний час. На другому етапі необхідно використовувати лише оригінальний ЗП або якісний аналог”.

Читайте також  Дата презентації смартфона Poco M3 офіційно підтверджена

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут