HUAWEI представила серію смартфонів HUAWEI Mate 40, що отримала широкий набір незвичайних функцій. Смартфони HUAWEI Mate 40 Pro + і HUAWEI Mate 40 Pro отримали 5-нанометрові 5G-процесори, систему фотокамер Ultra Vision Cine Camera і дизайн Space Ring Design, натхненний тематикою космосу.

Безрамковий екран HUAWEI Horizon Display із закругленими на 88 ° гранями і плавні вигини корпусу дозволяють з комфортом тримати пристрій в руці. Смартфони отримали захист від пилу і вологи за стандартом IP 68, можливість використання як фізичних, так і віртуальних кнопок гучності, а також вдосконалені алгоритми фільтрації помилкових торкань.

Екрани новинок мають зменшений виріз, в якому крім ширококутної фронтальної камери розташовані датчик жестів і сенсор для розблокування смартфона з функцією 3D Face Unlock.


Задня панель приладів оформлена в космічному стилі, який став продовженням «круглого» симетричного дизайну попередніх моделей лінійки HUAWEI Mate. Смартфони серії HUAWEI Mate 40 доступні в чорному і білому виконанні, а також в відтінку «містичний сріблястий», що переливається з ефектом зміни кольору. Також є два варіанти обробки корпусу штучною шкірою: в оливковому і яскраво-жовтому відтінках. Задня панель HUAWEI Mate 40 Pro + виконана з міцної технологічною кераміки з нанопокриттям чорного або білого кольору.

Флагманські смартфони побудовані на базі високопродуктивних процесорів Kirin 9000 з повною підтримкою 5G зв’язку, здатних справлятися з ресурсоємними додатками і працювати в режимі багатозадачності. Процесор Kirin 9000 – 5-нанометровий 5G-процесор, який має більш 15,3 мільярда транзисторів. Процесор побудований на гетерогенній трирівневій архітектурі з ядрами з тактовою частотою до 3,13 ГГц. У нього інтегрований 24-ядерний графічний процесор Mali-G78 GPU, а також модуль нейронних обчислень NPU з двома великими ядрами і одним малим ядром.


24-ядерний процесор Mali-G78 GPU – найпотужніший графічний модуль, доступний на сьогоднішній день в пристроях HUAWEI. Екран з частотою оновлення 90 Гц доповнений сенсорною панеллю з частотою дискретизації 240 Гц, а вдосконалений лінійний двигун забезпечує реалістичну реакцію на торкання, відповідним візуальним рядом. Аудіосистема смартфонів укомплектована двома динаміками, що створюють стереозвучання.

Також серія HUAWEI Mate 40 підтримує найшвидшу версію зарядки HUAWEI SuperCharge.

Система камер смартфонів серії HUAWEI Mate 40 була розроблена у співпраці з компанією Leica і отримала ряд істотних поліпшень, серед яких надширококутний об’єктив, основна камера з високою роздільною здатністю, вдосконалений телеоб’єктив і багато іншого.

Основна і фронтальна камери з кінооб’ективами мають співвідношення сторін 3:2. Функція Steady Shot дозволяє отримувати деталізовані кадри в форматі 4K, а технологія XD Fusion HDR Engine забезпечує оптимальний баланс експозиції навіть при зйомці в екстремально контрастних умовах освітлення. Також варто відзначити нові функції Tracking Shot і Story Creator, що дозволяють створювати кінематографічні ефекти. Серія HUAWEI Mate 40 отримала функції спрямованого мікрофона Audio Focus і Audio Zoom, а також можливість запису звуку з підключених по Bluetooth зовнішніх пристроїв.


У порівнянні з попередніми моделями, надширококутна камера з кінооб’єктивом серії HUAWEI Mate 40 має більш широкий кут огляду і підвищену деталізацію, а також вона отримала алгоритми корекції помилок, що дозволяють знімати красиві реалістичні пейзажі. Додатковій корекції спотворень піддаються також особи і загальні пропорції людей на знімках, що дозволяє застосовувати надширококутний об’єктив для зйомки в найрізноманітніших сценаріях. Крім широкоформатних камер, HUAWEI Mate 40 Pro оснащений камерою з телеоб’єктивом перископної конструкції, які підтримують 10-кратне гібридне зумування і 50-кратне оптичне зумування, а модель HUAWEI Mate 40 Pro + отримала подвійний телеоб’єктив з 20-кратним гібридним зумуванням і 100-кратним оптичним зумуванням відповідно.

Фронтальна камера з підтримкою відеозйомки у форматі 4K. Вона дозволяє створювати три види відеороликів: від близького і особистого до надширокоформатного.

Нові HUAWEI Mate 40 Pro і HUAWEI Mate 40 Pro + отримали інтелектуальну функцію управління жестами, яка дозволяє виконувати деякі дії, не торкаючись до екрану. Наприклад, для виведення пристрою з сплячого режиму досить просто провести рукою над екраном, а управляти інтерфейсом можна за допомогою рухів руки вліво, вправо, вгору або вниз. За допомогою жесту можна також відповісти на вхідний дзвінок.


Нова функція активації за допомогою погляду дозволяє розблокувати смартфон, просто подивившись на нього. При цьому користувач може налаштувати інтерактивний домашній екран так, щоб отримувати важливу для нього інформацію з першого погляду. Таким же способом можна приглушити звук вхідного дзвінка. Крім того, поки екран знаходиться в полі зору користувача, смартфон відключає автоматичний перехід в сплячий режим.

Смартфони серії HUAWEI Mate 40 оснащені фірмовими сервісами HUAWEI Mobile Services, але через санкції США, як і раніше відсутня підтримка Google.

Смартфони серії HUAWEI Mate 40 будуть доступні в продажу за наступними цінами:

  • HUAWEI Mate 40 8 ГБ + 128 ГБ 899 EUR 
  • HUAWEI Mate 40 Pro 8 ГБ + 256 ГБ 1199 EUR
  • HUAWEI Mate 40 Pro + 12 ГБ + 256 ГБ 1399 EUR 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут