Техножурналісти по всьому світу почали тестування смартфона iPhone 12 компанії Apple і прийшли до невтішного висновку – акумулятор нової моделі може засмутити тих, хто звик до тривалого часу автономної роботи. Одна з причин швидкої розрядки пристрою – використання технології 5G.


В інтернеті з’явилися перші огляди на iPhone 12 і iPhone 12 Pro, офіційний старт продажів яких почнеться в наступну п’ятницю, 30 жовтня. Журналісти відзначають відмінну фотокамеру нового пристрою, швидкодію процесора, а також високу швидкість передачі файлів при включеному 5G.

Але не обійшлося і без недоліків. Так, оглядач The Verge Нілай Патель одним з основних мінусів iPhone 12 Pro назвав занадто швидку розрядку акумулятора.

Для того, щоб перевірити батарею нового ґаджета при використанні мереж п’ятого покоління, Патель на один день відправився в зону 5G в Нью-Йорку.

«Але за цей єдиний день батарея iPhone 12 Pro « померла » набагато раніше, ніж я розраховував. Після 2,5 годин активної роботи у мене залишилося всього 18% заряду », – пише оглядач.

Патель пов’язує швидку розрядку з використанням 5G, а саме технології mmWave, яка є найбільш енерговитратною. Він повідомив, що зв’язався з Apple з приводу часу роботи iPhone 12 Pro без підзарядки. Як заявив виробник, очікується, що користувачам повинно вистачати заряду батареї на добу.

Читайте також  З'явилися шпигунські знімки нового пристрою Apple

Про те, що акумулятор нових ґаджетів від Apple залишає бажати кращого, повідомив і портал Engadget. Як заявив автор огляду Кріс Веласко, iPhone 12 «трохи гірший, ніж iPhone 11» в плані часу автономної роботи.

«Якщо вам потрібен новий iPhone з максимально можливою тривалістю життя батареї, то вам краще почекати виходу iPhone 12 Pro Max», – зазначив Веласко.

Залишився незадоволений новими моделями iPhone і портал Tom’s Guide. Повідомляється, що iPhone 12 протримався в режимі активного використання при включеному 5G лише 8 годин і 25 хвилин проти 11 годин і 16 хвилин у торішнього iPhone 11, що використовує 4G.

iPhone 12 в режимі 4G також поступився попередній моделі – 10 годин і 23 хвилини.

iPhone 12 Pro впорався трохи краще – 9 годин і 6 хвилин в мережах п’ятого покоління (11 годин 24 хвилини в 4G). Минулорічний iPhone 11 Pro пропрацював в такому ж режимі 10 годин і 24 хвилини.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут