Кілька днів тому з’явилася інформація, що наступний флагманський смартфон OnePlus 9 знаходиться в розробці. Згідно з останньою інформацією, що надходить від порталу Android Central, флагман буде анонсований раніше, ніж очікувалося – в березні 2021 року.

Як правило, компанія OnePlus випускає свої флагманські смартфони в квітні. Наприклад, OnePlus 8 був представлений 14 квітня. Однак для запуску OnePlus 9 був обраний березень, повідомляє Android Central, посилаючись на власних надійних інсайдерів.

До такого рішення компанію, скоріш за все, підштовхнуло ранні запуски флагманів від конкурентів. Очікується, що в січні 2021 року Samsung випустить серію Galaxy S21, що на кілька тижнів раніше того терміну, коли була запущена серія Galaxy S20. Крім того, ранній запуск OnePlus 9 дозволить компанії зосередитися на розробці більш просунутої версії смартфона – OnePlus 9T, яка з’явиться ближче до осені 2021 року.

На сьогоднішній день специфікації OnePlus 9 ще не розкриті. Очікується, що смартфон буде базуватися на SoC Snapdragon 875.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут