Компанія Samsung випустить смартфон початкової А-лінійки, модель отримала найменування Galaxy A42. Гаджет стане найбюджетнішим апаратом, що підтримує мережі 5G.

Мобільний пристрій Galaxy A42 відноситься до перспективних моделей, його випуск очікується в нинішньому році. Девайс отримає сучасні технічні характеристики, деякі з яких притаманні і середньої M-лінійці. Флагманська S-серія є найбільш просунутою і забезпечується ексклюзивними характеристиками.

Новий бюджетний гаджет буде функціонувати на однокристальній платформі, по каталогу південнокорейського виробника електроніки виріб проходить під номером SM-A426B. Разом з тим даний пристрій забезпечать підтримкою мобільних мереж 5G. Компанія Samsung планує запропонувати на ринку смартфон з об’ємом вбудованої flash-пам’яті на рівні 128 ГБ.

Потенційні покупці зможуть вибрати три варіанти колірного рішення корпусу: чорний, сірий і білий. Прем’єра нового смартфона бюджетного класу Galaxy A42 з підтримкою 5G очікується в листопаді-грудні нинішнього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут