Компанія Xiaomi продовжує розробляти концепцію власного гнучкого смартфона, реєструючи все нові патенти. Днями в мережі з’явилася документація, яка описує унікальний дизайн пристрою з двома активними камерами, яку надало Національне відомство інтелектуальної власності Китаю.

Згідно з документом, смартфон з згинаючим дисплеєм оснащений трьома датчиками камери. При цьому два з них знаходяться на одній частині корпусу, а третій – на протилежній. З огляду на наявність округленими вирізу в екрані пристрою, в складеному стані користувач зможе задіяти всі три сенсора одночасно.

Ймовірно, інженери Xiaomi планують реалізувати можливість застосування фронтальної камери в ролі додаткового об’єктива основний. Таке рішення імовірно дозволить підвищити якість знімків, зроблених на тильний модуль, і одночасно заощадити на кількості сенсорів.

Дата анонса незвичайного смартфона невідома. Ранні витоку вказували на можливий реліз першого гнучкого пристрою компанії до кінця 2020 року, але офіційного підтвердження цієї інформації поки не надходило.

Читайте також  Huawei: Harmony OS отримає абсолютно новий інтерфейс до релізу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут