Нам стало відомо про те, що компанія створила новий блок живлення USB Type-C, який має потужність 20 Вт. Більш того, він увійде в комплект поставки до iPhone 12, а значить докуповувати його окремо не доведеться. Виходячи з специфікацій виходить, що новий «айфон» зможе заряджатися швидше своїх попередників, тобто він підтримує прискорену швидку зарядку. Для порівняння, зараз в комплект поставки до iPhone 11 Pro і 11 Pro Max входить адаптер живлення на 18 Вт, але якщо купувати iPhone 11, там як і раніше буде лежати адаптер всього на 5 Вт, а зарядка телефону з використанням якого займе близько трьох годин.

Крім того, що новий зарядний пристрій стане більш потужним, так він виявиться ще і більш компактним, тобто такий буде займати вкрай мало місця, що, звичайно, всіх гарантовано дуже порадує. Як і у випадку з усіма блоками живлення для «айфонів», новий не отримає складного штекера в американській версії, а значить він як і раніше буде не таким зручним при транспортуванні, як багатьом би хотілося. Як і у випадку з усіма зарядками компанії Apple, новий пристрій отримає захист від перегріву, від короткого замикання, від раптового відключення електричної мережі, від нестабільної напруги, від перезавантаження, від електромагнітних завад та інших загроз, які, в теорії, можуть вивести заряджається пристрій з ладу. Новинка виконана з вогнетривкої білого пластику.

Зарядний пристрій під назвою Apple 20W USB-C PD Power Adapter можна буде купити окремо, але в яку суму грошей воно обійдеться поки що невідомо. Швидше за все, новий зарядний пристрій замінить попередній, а в такому випадку, що всім напевно очевидно, його вартість повинна виявитися ідентичною. Залишилося тільки дочекатися анонса iPhone 12, адже саме з цим мобільним пристроєм вже вересні нинішнього року повинні представити новий зарядний пристрій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут