Майбутні гнучкі смартфони Huawei і Xiaomi отримають надтонке скло

Компанія Samsung розглядає можливість використовувати в своїх майбутніх гнучких смартфонах Galaxy Fold 2 надтонке скло. Якщо не вийде, на заміну візьмуть пластик.

В останні місяці з’явився опис декількох патентів, згідно з якими Huawei теж працює над черговими гнучкими смартфонами. Компанія вже випустила моделі Mate X і Mate Xs, але її нові апарати по дизайну будуть більше схожі на Samsung Galaxy Fold. На зображеннях в патентах показано, що апарат згортається, як книга і у нього є невеликий зовнішній екран. На смартфонах Huawei зараз в закритому стані використовується основний екран.

Патент Xiaomi також говорить про роботу над гнучким смартфоном. Як і у випадку з Mate X і Xs, його дизайн дозволяє використовувати головний екран навіть в закритому вигляді.

Читайте також  Експерти порівняли продуктивність новітніх флагманських смартфонів Huawei, Xiaomi і Samsung 

До цих пір не було відомо, чи збираються китайські виробники використовувати на екранах пластик. Тепер в китайській соціальній мережі Weibo з посиланням на виробників комплектуючих з’явилася інформація, що Huawei і Xiaomi придбали надтонке гнучке скло.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут