Експерти розвінчали кілька популярних міфів, у які досі вірить велика частина користувачів смартфонів. У першу чергу мова йде акумулятор, оскільки з ним пов’язана величезна кількість міфів.

Велика кількість користувачів вірить, що нічна зарядка шкідлива для їхнього акумулятора. На їхню думку, надто довга зарядка може бути шкідливою, оскільки акумулятор протягом ночі заряджається до ста відсотків, після чого розряджається до 99%, тоді знову до ста, і таким чином використовується велика кількість циклів “заряд-розряд”. Насправді у смартфонах давно є контролери, які не дозволяють смартфону розряджатись і витрачати цикли настільки нерозумно, тому не варто переживати. Це стосується і думки про те, що смартфон можна “перезарядити”, що неможливо, знову ж таки, через вищезгадані контролери живлення.

Також одним з популярних міфів є те, що смартфон варто заряджати лише після того, як він повністю розрядився. Цей міф залишився від часів, коли телефони були оснащені нікелево-кадмієві або нікелево-металогідридними акумуляторами, але зараз сучасні смартфони мають літій-іонні акумулятори, у яких немає “ефекту пам’яті”.

Вважається, що не варто заряджати смартфон неоригінальним кабелем. У випадку, якщо кабель, який був у комплекті зі смартфоном, перестав функціонувати, навіть рекомендують купити ще один, такий самий. Насправді це не особливо важливо, оскільки головне – якість кабель та ті стандарти, які він підтримує, а не сам виробник.

Читайте також  Українці зможуть оплачувати товари і послуги через Viber

Також є міф, що не варто використовувати, що не варто використовувати смартфон під час зарядки. Насправді можна абсолютно спокійно відповідати на дзвінки чи переглядати сповіщення, коли смартфон на зарядці, але не варто активно використовувати інтернет та грати. Тут річ у тім, що смартфон сам по собі нагрівається під час зарядки, особливо під час швидкої зарядки, а використання інтернету чи енергоємних задач збільшує цей нагрів, що, у свою чергу, вже справді негативно впливає на акумулятор.

Ще один міф, який, на мою думку, є справді суттєвою проблемою – це програми, які претендують на “збереження батареї”, і переважно називаються “Battery Saver”, або якимось схожим чином. Проблема в тому, що ці програми постійно моніторять активність процесів вашого смартфона, завдяки чому створюють ще більші енергозатрати. Насправді, встановивши такі мобільні додатки, ви просто отримаєте ще більші енергозатрати, а часто і велику кількість реклами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут