Інсайдер опублікував в Мережі перший знімок смартфона Honor X10 Max з 7-дюймовим дисплеєм. Цей гаджет має найбільший екран з актуальної лінійки виробника.

Вже незабаром очікується офіційна презентація смартфона Honor X10 Max. Поки про цю модель відомо небагато, але інсайдер зумів роздобути до релізу знімок апарату. Фотографія не розкриває особливостей новинки, але дозволяє переконатися, що вона виявиться досить тонкою. Також в кадрі видно, схожий на краплю виріз, а на лівому торці в верхній частині розробники розмістили слот для SIM-карти. Зрозуміти ж, наскільки великий екран зображення не дозволяє. За деякими чутками, “розумний” телефон забезпечили 7-дюймовим дисплеєм, а точніше панель має розмір 7,09 дюймів, але інші джерело інформують про параметри на рівні 7,2 дюймів. У будь-якому випадку – це найбільший апарат в нинішній лінійці виробника.

Читайте також  Розкрито подробиці про перший гнучкий смартфон Xiaomi

Що ж стосується технічних можливостей пристрою, то їх в компанії вдається приховувати досі. Лише нечисленні чутки вказують про використання при проектуванні процесора Dimensity 800 від MediaTek. Ємність акумулятора повинна скласти 5 000 мАг. Приблизна вартість Honor X10 Max може коливатися в межах від 250 до 300 доларів США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут