Xiaomi тимчасово припинила розробку операційної системи MIUI 12 для своїх пристроїв

На офіційному форумі Xiaomi повідомили, що оновлення і поширення прошивки MIUI 12 для всіх смартфонів Xiaomi і Redmi буде тимчасово призупинено.

На цей раз справа не в ОС Android або в дірках в самій прошивці. Все набагато простіше. Робота над MIUI 12 припинена через свята, а саме традиційного китайського фестивалю човнів-драконів. Він відбудеться 25 червня. Але робота, пов’язана з MIUI 12, зупиниться на тиждень – з 26 червня по 3 липня.

Варто відзначити, що недавно Xiaomi випустила оновлення MIUI 12 версія 6.15 для деяких користувачів. Через деякий час після поновлення форуми спільноти Xiaomi були заповнені скаргами на зниження рівня гучності динаміка після установки прошивки. На думку деяких користувачів, гучність динаміків на їх телефонах була нижче в порівнянні з тим, коли смартфони працювали з версією 5.24.

Xiaomi тимчасово припинила розробку операційної системи MIUI 12 для своїх пристроїв

Xiaomi швидко почала розслідування, щоб вирішити проблему. І компанія швидко відреагувала на ці відгуки. Інженери MIUI зв’язалися із заявниками, і вилучили іхні смартфони щоб порівняти гучність проблематичних моделей з аналогічним смартфоном, що працює в попередній версії. Що цікаво, обсяги все ті ж. Інженери також перенесли телефони в безлунну кімнату компанії, і результати не змінилися.

Компанія виміряла рівень кожного блоку обсягу. Дві версії прошивки були в основному ідентичні на 15-му рівні гучності. Частотна характеристика динаміка на рівні 12, 8 і 5 також була виміряна. В результаті криві відгуку двох версій виявилися однаковими. Команда MIUI повідомила, що конфігурація налаштування звуку у версії для розробки не змінилася з квітня.

Незважаючи на проблеми, в цілому, компанія Xiaomi все ще робить хорошу роботу, надаючи програмну підтримку користувачам MIUI. При цьому, по можливості, швидко і ефективно реагує на проблеми, що виникають.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут