18 червня, компанія Xiaomi почала розсилати поновлення для своїх смартфонів, випущених за програмою Android One: Mi A2 і Mi A3. Дані поновлення є червневими виправленнями безпеки для обох телефонів і не несуть будь-яких істотних правок ПЗ, а також все ще знаходяться на ранніх стадіях розгортання.

Xiaomi випустила оновлення для смартфонів Xiaomi Mi A3 і Mi A2

Для смартфона Mi A2 оновлення отримало номер версії програмного забезпечення “V11.0.11.0.QDIMIXM”. Це оновлення призначене тільки для глобальної версії смартфона, але незабаром має з’явитися на європейській версії моделі. Розмір оновлення складає 24,19 Мб. Однак, судячи з відгуків на форумі, це поновлення не виправило помилок, що з’явилися в оновленні Android 10 кілька місяців тому.

Читайте також  Опубліковані нові подробиці про прийдешні складні смартфони Samsung

Xiaomi випустила оновлення для смартфонів Xiaomi Mi A3 і Mi A2


Оновлення смартфона Mi A3 отримало номер версії програмного забезпечення “11.0.3.0.QFQEUXM”. На відміну від поновлення для Mi A2, воно в даний час поширюється в ЄС і скоро має з’явитися в смартфонах по всьому світу. Оновлення MI A3 також має невеликий об’єм і важить всього 35,59 Мб.

Деякий час тому повідомлялося, що в смартфоні Mi A3 була помилка, що приводила до випадкового перезавантаження пристроїв. Ця помилка мала бути виправлена ​​за допомогою червневого поновлення, однак, на даний момент невідомо чи виправлена ​​вона зараз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут