Samsung показала два нових смартфони, що відносяться до середнього цінового сегмента. Обидві новинки увійшли в серію Galaxy A, а одна з них навіть підтримує 5G.

Назви моделей – Samsung Galaxy A51 і A21s. За ним нескладно здогадатися, що перший пристрій буде коштувати досить багато, але запропонує хороші характеристики. Другий варіант можна буде купити значно дешевше. На презентації у Франції більше уваги приділили кольорам і зовнішньому вигляду – A51, наприклад, буде доступний в чорному, синьому і рожевому варіантах. Galaxy A21s можна буде купити в чорному, синьому та білому кольорах. Обидва пристрої отримають безмежні екрани з вирізом в лівому верхньому кутку. Цікаво, що при покупці будь-якої з новинок ви отримаєте 2 місяці підписки YouTube Premium безкоштовно.

У Galaxy A51 встановлений 6,5-дюймовий AMOLED екран, тоді як молодша версія отримала тільки PLS TFT. Крім того, Samsung Galaxy A51 підтримує мережі 5G, а ось A21s такої можливості позбавлений — тільки LTE. Обидва смартфони отримали однакову 48 Мп основну ширококутну камеру, але інші 3 модулі ззаду будуть відрізнятися на користь більш дорого варіанту.

Читайте також  Samsung випустила бездротову зарядку з функцією «3-в-1»

Фронтальна камера в новинках різна, зрозуміло, що у Galaxy A51 вона краще. Говорячи про процесори, Exynos 980 дістався Galaxy A51, а Galaxy A21s задовольняється лише Exynos 850.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут