Nubia анонсували обмежене видання смартфонів Red Magic 5G для Китайського ринку. Особливістю цього видання є прозора скляна панель ззаду та 16 Гб оперативної пам’яті. Коштуватиме смартфон 5199 юанів (735 доларів), а придбати новинку можна буде вже вже з 14 червня.

Нова прозора версія Nubia Red Magic 5G має ті ж характеристики, що й інші варіанти пристрою. Проте, смартфон матиме інший дивовижний дизайн та, як було сказано раніше, 16 Гб оперативної пам’яті, як і звичайна версія смартфона з максимальними характеристиками.

Як стає зрозуміло з назви цього особливого видання, на задній частині телефона є прозора скляна панель, яка демонструє внутрішні деталі пристрою. Проте, варто розуміти, що ці деталі носять виключно декоративний характер та, насправді, є підробленими. Раніше ми вже бачили подібний трюк на смартфонах Xiaomi Mi 8 та Mi Explorer Edition.

Під прозорою кришкою ви побачите пластмасовий макет процесора Qualcomm Snapdragon 865, проте не варто розчаровуватись через те, що це просто пластмасовий макет — його розташування з точністю повторює розташування справжнього процесора. Якщо ви хочете детальніше ознайомитись з тим, наскільки точно макети під панеллю співпадають із справжніми деталями, то радимо подивитись відео на каналі JerryRigEverything.

Проте, хоч деталі і підроблені, а виглядає це все ж неймовірно круто. Особливо сильно тішить око фізичний вентилятор та хай-тек візерунки. На жаль, якщо ви зацікавлені у придбанні прозорої версії Red Magic 5G, то це неможливо, оскільки він доступний виключно для Китайського ринку. Однак, хоч інформації про вихід смартфона на ринки інших країн не було, не варто розчаровуватись, оскільки, можливо, колись це все-таки станеться і ви зможете на власні очі оцінити новий дизайн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут