Минулого місяця генеральний директор OnePlus Піт Лау заявив в одному з інтерв’ю, що компанія знаходиться у стані пошуку варіантів для більш доступних смартфонів. Тепер, здається, ми зможемо отримати чітку дату запуску OnePlus Z в Індії.

Нещодавній витік показує, що смартфон середнього класу може нарешті з’явитись на індійському ринку вже 10 липня. Це припущення випливає з низки очевидних затримок, які, ймовірно, виникли й через пандемію коронавірусу.

OnePlus домінує в сегменті смартфонів преміум класу в Індії, але основна частина продажів все ще припадає на швидко зростаючий доступний сегмент середнього класу. Таким чином, для компанії OnePlus є зміст рухатися проти Xiaomi та Realme, які займають провідні позиції у виготовленні смартфонів в сегменті $350.

Якщо вірити опублікованій в Інтернеті інформації, то смартфон матиме процесор Snapdragon 765, дисплей Super AMOLED з частотою оновлення 90 Гц, а також універсальну конфігурацію камер, у якій ви знайдете основну камеру на 48 Мп, ультраширокий датчик на 16 Мп та модуль з макрокамерою. Також є певна інформація щодо цін. Так, OnePlus Z або OnePlus 8 Lite буде коштувати приблизно 330 доларів або 25 000 рупій в Індії, що має зробити його конкурентоспроможною альтернативою пристроїв Redmi K серії.

Разом із новим OnePlus Z компанія запустить доступні навушники Bullets WireLess Z. Також є інформація про запуск смарт-телевізорів нижчого та середнього класів. Таким чином стає зрозуміло, що компанія зацікавлена у створенні екосистеми. У будь-якому випадку OnePlus має всі шанси для того, аби створити конкурентоспроможний пристрій, який сподобається користувачам. Вже незабаром стане відомо наскільки успішним можна вважати новий пристрій, який зацікавив стільки людей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут