У міру того, як сучасна мобільна техніка продовжує ставати все більш і більш продуктивною, необхідність в значно більш високому рівнем автономності з їх боку виявляється все більш критично важливою – а тому безліч компаній-виробників мобільних пристроїв продовжує свої експерименти над можливістю поліпшення поточних варіантів літій іонних акумуляторів. Адже саме літій-іонний тип акумуляторів є на даний момент більшістю і найбільш поширеним серед широкого числа електроніки, починаючи від смартфонів і закінчуючи електронними сигаретами, а тому питання про їх поліпшення і стоїть настільки гостро.

Деякі компанії в особі Samsung і OPPO, наприклад, прагнуть поліпшити вже наявний концепт літій-іонних акумуляторів за допомогою різних маніпуляцій з літієвою складовою в них, оскільки саме вона несе в собі позитивний і багатоцільовий заряд. З іншого боку, Apple і Xiaomi всерйоз розглядає можливість звернення до концептуально іншого компонента, який би міг грати роль активного, замість літій-іонного – тим самим міг би запропонувати набагато більш високий рівень автономності та якості роботи акумулятора при тривалих процесах.

Варто відзначити той факт, що саме другий підхід і розглядається в якості найбільш багатообіцяючого і цікавого, оскільки поточний варіант літій-іонних акумуляторів, навіть у найбільш автономних моделей, явно не може похвалитися високою планкою апгрейда, адже у літію і інших вбудованих компонентів є своя хімічна межа маніпуляцій.

Саме тому на даний момент часу найбільш часто обговорюваною темою в контексті збільшення рівня автономності мобільних пристроїв є застосування графена, оскільки даний полімерний матеріал володіє цілим рядом фізико-хімічних переваг перед безліччю сторонніх моделей. Варто відзначити той факт, що на даний момент ще рано говорити про повну конвертації графена в акумуляторний елемент, однак таке майбутнє явно не за горами, оскільки вже зараз існують відповідні напрацювання.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут