Користувачі Windows 7 не поспішають відмовлятися від операційної системи після офіційного припинення підтримки з боку Microsoft. Згідно з даними аналітичної компанії NetMarketShare, Windows 7 залишається на другому місці в рейтингу найбільш популярних ОС для комп’ютерів, поступаючись тільки Windows 10.

Станом на травень 2020 року Windows 7 встановлена ​​на 24,28% комп’ютерів. Для порівняння, в травні минулого року цей показник становив 35%. При цьому, експерти підкреслили, що з січня 2020 року, коли підтримка Windows 7 остаточно завершилася, операційна система втратила відносно небагато користувачів.

Частка користувачів на першому місці рейтингу Windows 10 складає 57,8%. Популярність «десятки» продовжує збільшуватися з кожним місяцем, відзначили в NetMarketShare. На третьому і четвертому місцях рейтингу знаходяться Windows 8.1 і macOS 10.14 з показниками 3% і 2,4% відповідно.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Експерти пояснили збереження популярності Windows 7 звичками користувачів. Крім цього, на відмову від переходу на Windows 10 впливають часті проблеми, що виникають з оновленнями для ОС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут