Китайський бренд Vivo недавно випустив новинку в модельному ряду iQOO, яка вийшла під індексом Z1 та підтримує 5G. Смартфон став першим, який вийшов на чіпсеті MediaTek Dimensity 1000+. Зараз компанія Vivo працює над новою, ще більш доступною моделлю – Vivo iQOO Z1X, яка працюватиме на чіпсеті Snapdragon 765G. 

Зараз на Weibo з’явився пост, який пізніше був видалений, але в ньому було багато інформації, яка виглядає досить правдоподібно. 

Vivo готує випуск iQOO Z1X в червні, і смартфон повинен отримати відчутно нижчий цінник, ніж iQOO Z1, оскільки більшість смартфонів на чіпсеті Snapdragon 765G відносяться до середньобюджетного сегменту. Також варто врахувати, що Vivo Z1, який коштує менше 350 доларів, працює на флагманському чіпсеті MediaTek Dimensity 1000+, який відчутно потужніший за Snapdragon 765G. Цілком можливо, що Vivo iQOO Z1X буде оснащений дисплеєм з частотою оновлення 144 Гц, оскільки флагманська модель оснащена саме таким дисплеєм. 

Мені такий підхід Vivo здається логічним, оскільки компанії треба розширювати вдалий флагманський модельний ряд. Якщо у новинки буде дисплей 144 Гц, або хоч 90/120 Гц, при цьому цінник буде біля 200-250 доларів, вона має всі шанси стати бестселером.

Єдине, що мене справді дивує – чому компанія Vivo не випустила смартфон на субфагманському чіпсеті MediaTek Dimensity 800 або Dimensity 820, оскільки для старшої моделі цієї серії вибрали саме MediaTek. У будь-якому випадку, до анонсу залишилося не так багато, тому ми зможемо дізнатися всі подробиці найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут