Ми вже бачили гнучкі смартфони від компаній Huawei, Motorola та Samsung за останній рік, але компанія LG поки не присутня на цьому ринку. Зараз нові патентні зображення демонструють майбутнє рішення компанії LG, яке відрізняється від всього, що зараз є на ринку. 

З інформації від одного південнокорейського видання стало відомо, що компанія LG працює над гнучким девайсом, який можна буде скручувати, а також став відомий приклад дизайну завдяки патентним зображенням, які також були опубліковані. 

Згідно з цією патентною інформацією, головною ідеєю цього гнучкого смартфона LG є перетворення одним плавним рухом смартфона в планшет (мова йде про розмір дисплея, оскільки зараз таке рішення є лише в Huawei з її Mate X та Mate XS). Але тут є принципово різні підходи, оскільки смартфон Huawei буде складатися, а LG – скручуватись, що дозволить отримати в розгорнутому варіанті ще більший дисплей, який буде вже ближчий до ноутбука, ніж до звичайного планшета. 

Це справді дуже цікава ідея, особливо зараз, коли гнучкі смартфони на досить ранній стадії розробки. Якщо вона буде реалізована саме так, як вказано в патенті, ми можемо отримати ноутбук у форм-факторі смартфона. Щоправда, для ноутбука у дисплея на патентному зображенні досить дивне співвідношення сторін, але компанія LG цілком може виправити це до анонсу комерційного варіанту пристрою, на що я щиро надіюсь. 

Також цілком імовірно, що цей смартфон LG отримає можливість під’єднання клавіатури, як опціонального аксесуара, що дозволить використовувати його, як повноцінний ноутбук у розгорнутому вигляді.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут