Компанія Google випустила свіже оновлення системи безпеки для операційної системи Android, в якій закриваються дві критичних і десятки вразливостей подрібніше. Виправлення включені в червневе оновлення безпеки Android.

На даний момент червневе оновлення безпеки Android доступно тільки для смартфонів Google серії Pixel і деяких нечисленних моделей Samsung Galaxy, включаючи Galaxy S20, S10, Galaxy Note10 і Galaxy Z Flip.

Основну небезпеку становлять критичні уразливості з номерами CVE-2020-0117 і CVE-2020-8597, оскільки вони дозволяють зловмисникам віддалено запускати виконання шкідливого коду на пристрої з дуже високими правами в системі. Вони зачіпають пристрої на основі Android 8.0 і 8.1 Oreo, Android 9 Pie, Android 10 і присутні навіть в останніх тестових збірках Android 11.

Всього Google закрила як мінімум 34 уразливості в червневому оновленні. Деякі з них стосуються тільки пристроїв на основі SoC Qualcomm. Проте, як тільки оновлення з виправленнями «прилетить» на пристрій, варто відразу його встановити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут