Компанія Google випустила свіже оновлення системи безпеки для операційної системи Android, в якій закриваються дві критичних і десятки вразливостей подрібніше. Виправлення включені в червневе оновлення безпеки Android.

На даний момент червневе оновлення безпеки Android доступно тільки для смартфонів Google серії Pixel і деяких нечисленних моделей Samsung Galaxy, включаючи Galaxy S20, S10, Galaxy Note10 і Galaxy Z Flip.

Основну небезпеку становлять критичні уразливості з номерами CVE-2020-0117 і CVE-2020-8597, оскільки вони дозволяють зловмисникам віддалено запускати виконання шкідливого коду на пристрої з дуже високими правами в системі. Вони зачіпають пристрої на основі Android 8.0 і 8.1 Oreo, Android 9 Pie, Android 10 і присутні навіть в останніх тестових збірках Android 11.

Всього Google закрила як мінімум 34 уразливості в червневому оновленні. Деякі з них стосуються тільки пристроїв на основі SoC Qualcomm. Проте, як тільки оновлення з виправленнями «прилетить» на пристрій, варто відразу його встановити.

Читайте також  Стало відомо про плани Honor випустити перший ігровий ноутбук

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут