У минулому році Samsung і AMD вже уклали угоду про співпрацю в області розробки процесорів з інтегрованою графікою на базі архітектури RDNA 2. Тепер же в мережі з’явилася перша інформація про новий чіпі під назвою AMD Ryzen C7, який, як очікується, стане продуктивною альтернативою рішенням Qualcomm і MediaTek на мобільному ринку.

Згідно інсайдерського витоку, восьмиядерний чіп, виготовлений за 5-нм техпроцесу, буде включати два ядра Gaugin Pro на базі недавно анонсованої архітектури ARM Cortex-X1 (3 ГГц), пару Gaugin (Cortex-A78, 2,6 ГГц) і чотири енергоефективних Cortex -A55 (2,0 ГГц). Вбудована графіка новинки з тактовою частотою 700 МГц отримає чотири ядра RDNA 2. За даними мережевих інформаторів, новий GPU на 45% перевершує Adreno 650 по частині продуктивності. Заявлено апаратна підтримка трасування променів і технології стиснення текстур Variable Rate Shading (VRS).

У числі інших специфікацій мобільної платформи AMD відзначаються підтримка оперативної пам’яті стандарту LPDDR5X, накопичувачів UFS 3.1, а також модулів Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 і 5G-модемів. З чуток, нова однокристальна платформа не тільки знайде застосування в мобільній індустрії, а й стане базою для створення портативних ігрових консолей нового покоління.

Дата анонса процесора AMD Ryzen C7 невідома.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут