Компанія Samsung запатентувала водонепроникний смартфон Galaxy Fold 2. Ресурс LetsGoDigital повідомив, що цей гаджет отримає довгий екран, розташований на лицьовій панелі.

Мережеві інсайдери запевняють, Galaxy Fold 2 не боїться попадання рідини за рахунок незвичайної конструкції корпусу. Особливо стійкою до вологи виявиться шарнірна частина пристрою. Разом з тим інформатори не вказали ступінь захисту смартфона.

Передбачається, девайс обладнають основною камерою з трьома датчиками зображення, включаючи перископну модуль. Однак в даний час відсутня інформація про ступінь наближення, яку забезпечить пристрій під час зйомки. Очікується, «Фронталки» отримають ще більше датчиків, ніж головна камера.

За словами інсайдерів, перший офіційний показ Galaxy Fold 2 відбудеться в серпні на Unpacked – заході, на якому традиційно презентують нові пристрої компанії Samsung. В цей же час південнокорейська корпорація представить і смартфон Galaxy Note 20. Виробник не надає офіційну інформацію про технічні характеристики нового водонепроникного пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут