В кінці травня Redmi представить новий смартфон Redmi 10X. Про гаджет відомо вже практично все, але недавно глава компанії Лю Вейбін розповів про ще не анонсовані особливості пристрою, пов’язані з роботою одного з його ключових елементів. Як виявилося, новинка стане першим апаратом бренду з дуже корисною в епоху мобільного інтернету функцією.

Redmi 10X оснащений модемом, який підтримує режим Dual Standby 5G – одночасну роботу в двох мобільних мережах п’ятого покоління. За словами Лю Вейбіна, ця технологія відноситься до класу передових і вже в наступному році стане трендом серед виробників. Встановивши пару SIM-карт, власник новинки зможе використовувати відразу дві 5G-мережі – розумний алгоритм сам вибере, до якого діапазону підключатися, вважаючи за краще оператора з найкращою якістю сигналу.

Згідно минулим витокам, Redmi 10X обзаведеться новітнім процесором MediaTek Dimensity 820. Крім просунутого мережевого режиму, гаджет отримає підтримку ряду технологій, спрямованих на оптимізацію прийому 5G-сигналу. Раніше Redmi 10X, за даними мережевих інформаторів, набрав в популярному бенчмарку AnTuTu 410 000 балів, випередивши ряд конкурентів у своєму ціновому сегменті. Смартфон буде доступний в фіолетовому, синьому, золотому і білому корпусах, а його презентація відбудеться вже 26 травня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут