Технічні характеристики та дизайн Redmi 10X вже були розсекречені не тільки інсайдерами, але і самим виробником завдяки фіційним тизерам і повідомленнями глави компанії. Тепер же скарбничку витоків, пов’язаних з майбутньою новинкою, поповнила публікація, яка демонструє роботу основної камери смартфона.

Індійський мережевий інформатор Мукул Шарма розмістив в своєму Twitter-блозі новий банер, згідно з текстом на якому апарат обзаведеться функцією 30-кратного зуму і системою оптичної стабілізації зображення (OIS). Ще один пост продемонстрував роботу програмних фільтрів для обробки знімків, зроблених за допомогою гаджета.

Крім того, інсайдер повідомив, що новий смартфон отримає режим нічної зйомки в «неоновому стилі», який буде реалізований за рахунок збільшеної витримки і високої світлочутливості матриці. Відповідну анімацію він також розмістив на своїй сторінці в Twitter.

З більш ранніх витоків відомо, що Redmi 10X буде представлений в білому, золотистому, фіолетовому і зеленому варіантах колірного оформлення. Презентація смартфона відбудеться вже наступного тижня, 26 травня.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут