Технічні характеристики та дизайн Redmi 10X вже були розсекречені не тільки інсайдерами, але і самим виробником завдяки фіційним тизерам і повідомленнями глави компанії. Тепер же скарбничку витоків, пов’язаних з майбутньою новинкою, поповнила публікація, яка демонструє роботу основної камери смартфона.

Індійський мережевий інформатор Мукул Шарма розмістив в своєму Twitter-блозі новий банер, згідно з текстом на якому апарат обзаведеться функцією 30-кратного зуму і системою оптичної стабілізації зображення (OIS). Ще один пост продемонстрував роботу програмних фільтрів для обробки знімків, зроблених за допомогою гаджета.

Крім того, інсайдер повідомив, що новий смартфон отримає режим нічної зйомки в «неоновому стилі», який буде реалізований за рахунок збільшеної витримки і високої світлочутливості матриці. Відповідну анімацію він також розмістив на своїй сторінці в Twitter.

З більш ранніх витоків відомо, що Redmi 10X буде представлений в білому, золотистому, фіолетовому і зеленому варіантах колірного оформлення. Презентація смартфона відбудеться вже наступного тижня, 26 травня.

Читайте також  Важлива особливість Redmi 10X розкрита главою компанії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут