Ми вже бачили смартфони з висувними камерами і кнопками, проте виробникам ще є чим здивувати публіку. Наприклад, Sony придумала, як забезпечити смартфон з дуже тонкими рамками і фронтальними стереодинаміками. 

Sony в числі перших почала оснащувати свої смартфони стереодинаміками, але з трендом на зменшення рамок екрану робити це стає все складніше. Втім, японська фірма все ж придумала, як обійти обмеження. В одному з патентів компанії описується пристрій з тонкими рамками дисплея, у якого при необхідності висуваються нижній і верхній торці. У них заховані стереодинаміки і фронтальна камера.

Таким чином, при виконанні більшості операцій смартфон знаходиться в складеному стані, але коли відбувається дзвінок, відтворюється відео чи запускається гра, то у нього з’являються динаміки. Коли потрібна фронтальна камера, виїжджає тільки верхня частина.

Цікаво, що Sony подала патент на розгляд ще в 2018 році, але тільки в цьому місяці він був оприлюднений в реєстрі Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Поки немає інформації про плани компанії щодо втілення цієї концепції в реальність.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут