Восени виробник офіційно презентує смартфони Samsung Galaxy Note 20 і Note 20+. Мережеві інсайдери запевняють, що представники «старшої» версії нової лінійки гаджетів поступляться в автономності моделі Galaxy S20+.

За попередньою інформацією, пристрої Samsung Note 20+ оснастять живлять батареями на 4500 мАг, а Note 20 – на 4000 мАг. В каталозі же вказані акумулятори з характеристиками, відповідними показниками моделі Galaxy S20 +. Однак в нових гаджетах використовується інша схема живлення, тому вони і поступляться в автономності попередникам. Крім того, Samsung Note 20+ випустять з дисплеєм з підтримкою режиму частоти оновлення в 120 Гц при повній роздільній здатності. У цьому випадку ступінь автономності девайсів стане ще менша в порівнянні з попередньою моделлю. Звернемо увагу, Galaxy S20 + отримали акумулятори на 5000 мАг.

Відзначимо, виробник з Південної Кореї поки не підтвердив інформацію про характеристики Note 20 і Note 20+. Точні відомості про нові моделі з’являться лише після офіційної презентації, запланованої на осінь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут