Форма блоку основної камери і розташування модулів викликають питання.

На сайті Slashleaks опублікували перші зображення і характеристики нового смартфона компанії Oppo, який проходить під назвою Oppo Nitro. Цілком можливо, це перший смартфон нової лінійки виробника.

Зовні він не схожий ні на один інший смартфон даного виробника. Форма телефону в плані близька до прямокутника, його кути мають невелике округлення. По всьому периметру рамка дисплея має однакову ширину. Фронтальна камера розташовується в центральній верхній частині екрану. Форма блоку основної камери і розташування модулів також викликають питання. Цілком можливо, це фанатська підробка, але поки що ми віднесемо цю інформацію до розряду офіційно непідтвердженої.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Джерело додає, що діагональ дисплея складе 6,8 дюйма при роздільній здатності FullHD+, яка використовується однокристальна система не вказується, але відомо, що смартфон повинен отримати 4 ГБ оперативної і 128 ГБ енергонезалежної пам’яті.

В основній камері вказується наявність чотирьох датчиків зображення роздільною здатністю по 12 Мп, що також досить дивно. Фронтальна камера повинна мати роздільну здатність 16 Мп.

Ємність акумулятора Oppo Nitro, якщо вірити джерелу, складе 4000 мАг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут