Експерти з’ясували, що для зарядки нового iPhone SE, який представляє собою оновлену версію iPhone 8, потрібно багато часу – 2,5 години. Прискорити цей процес не особливо допомагає навіть підключення мобільного апарату до швидкого пристрою на 18 Вт.

За результатами проведених тестів, 15 хвилин зарядки за допомогою комплектного ЗП iPhone SE забезпечує смартфону не більше 14%, 30 хвилин – до 28%, 60 хвилин – 57%. Весь процес займає 2,5 години, притому що потужність акумулятора оновленої моделі – 1 821 мА · год. Мова йде про використання зарядного пристрою на 5 Вт.

При 18-ватному ЗП за чверть години користувач отримує 30% заряду, ще через 15 хвилин – 55%, після ще півгодини – 83%, а для повної батареї знадобиться 2 години.

Висновок тестувальників наступний: незважаючи на наявність в новому iPhone SE крихітного акумулятора, за сучасними параметрами заряджається гаджет досить повільно навіть за допомогою швидкого ЗП, а при використання комплектного – показники і зовсім жахливі. Плюсом фахівці назвали більш тривалу в даному випадку довговічність батареї, адже високошвидкісні зарядки, судячи з експериментів з моделями Oppo, завдають відчутної шкоди елементу живлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут