Смартфони Apple, Xiaomi і Samsung стали найбільш продаваними в першому кварталі 2020 року. До такого висновку прийшли аналітики Catalys, результати дослідження глобального ринку були опубліковані в Twitter-акаунті агентства.

Найпопулярнішим девайсом на ринку був названий iPhone 11, який розійшовся тиражем 18 мільйонів екземплярів. Найбільш доступний апарат з актуальною лінійки Apple виявився на першій позиції з великим відривом. На другому і третьому місцях розташувалися Xiaomi Redmi Note 8 / Note 8T і Samsung Galaxy A51, яких було продано близько восьми і шести мільйонів штук відповідно.

Велика частина смартфонів першої десятки – чотири пристрої – була випущена компанією Samsung, на Apple і Xiaomi доводиться по три апарати на кожен бренд. Єдиними номінальними флагманами в рейтингу стали iPhone 11 Pro Max і 11 Pro, випущені восени 2019 року і продані тиражем чотири і три мільйони примірників відповідно.

Аналітики відзначили успіх Apple, підкресливши, що лідерство iPhone 11 пояснюється агресивною масштабною рекламною кампанією і позиціонуванням смартфона. Агентство здивувало, що найдорожчий iPhone 11 Pro Max виявився успішнішнішим, ніж більш доступний флагман iPhone 11 Pro.

При цьому агентства Canalys і фахівці фірми Counterpoint на початку травня відзначили падіння світових поставок смартфонів на 13 відсотків, викликане пандемією коронавірусу. Зокрема, до цього призвело зниження відвантажених смартфонів з Китаю за квартал на 18-27 відсотків, що є найбільшим падінням на ринку в історії.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут